Reklāma internetā

Labākā informatīvā reklāma internetā – reklāma Google

Vai jūsu mājaslapas teksti un saturs ir sakārtots? Vai to atpazīst Google?

Google Reklāma internetā
Mājas lapas Reklāma internetā - Google uzziņās

Mūsdienās ļoti nozīmīgu vietu biznesa popularizēšanai ieņem internets un tā sniegtās reklāmas iespējas. Iegūt klientus un atpazīstamību, neizmantojot reklāmu Google vai citur internetā, ir praktiski neiespējami.

Vienkāršākais veids, kā darīt zināmu par savu preci vai pakalpojumu, ir uzņēmuma mājaslapas izveidošana cerībā, ka potenciālie klienti to aplūkos un uzzinās sev interesējošo informāciju. Ko jau arī lielākā daļa dara.

Tomēr tas ne vienmēr darbojas. Respektīvi, klienti šo mājaslapu neatrod nekur internetā – ne Google uzziņās, ne citur starp konkurentu mājaslapām. Pašsaprotami rodas jautājums – kāpēc?

Kā nākamais solis pēc tukšuma Google teritorijā klientu piesaistīšanai parasti tiek izmantota reklāma interneta medijos. Bet tāda reklāma prasa salīdzinoši lielas investīcijas un var būt neefektīva, ja nav izvēlēta pareizā stratēģija.

Tāpēc, domājot par klientu piesaistīšanu un reklāmu internetā, der arī padomāt par savas mājaslapas tekstu vai visa satura kopumā sakārtošanu interneta meklētājiem, piemēram, Google, saprotamā veidā. Kāpēc?

Kāpēc reklāma Google ir tik nozīmīga?

Pirmkārt, ir pierādīts, ka 97% interneta lietotāju izmanto Google, lai meklētu sev vajadzīgo informāciju. Savukārt teju 80 % Latvijas iedzīvotāju izmanto internetu.

Tieši augstāk minēto faktu dēļ ir svarīgi, lai jūsu mājaslapa ir pēc iespējas augstākā pozīcijā šajā meklētājā, jo tas nodrošinās jūsu uzņēmuma lētāko reklāmu internetā, kāda vien iespējama.

Otrkārt, tas būs ilgtermiņa ieguldījums, jo tekstus sakārtosiet mājaslapā vienreiz, bet tie atradīsies tur ilgu laiku, ja ne "mūžīgi".

Treškārt, jūsu finanšu resursi tiks izlietoti mērķtiecīgi, jo, reklamējot mājaslapu internetā, Google uzziņās, tā būs orientēta uz cilvēku, kurš izrāda mērķtiecīgu interesi par jūsu piedāvāto produktu vai pakalpojumu, meklējot to pēc atslēgas vārdiem.

Ceturtkārt, šāda veida jūsu mājaslapas reklāma Google nebūs klientiem uzkrītoša, tāpēc uzrunās pat visskeptiskākos klientus, kas parasti nereaģē uz reklāmām internetā un citur.

Reklāma Google ir vislabākā reklāma internetā

SEO Tekstu darbnīca piedāvā palīdzību šo jautājumu risināšanā – mēs sakārtosim un pārtaisīsim jūsu jau gatavos tekstus par Google SEO tekstiem, kā arī sagatavosim jaunus mājaslapas tekstus par jūsu precēm vai pakalpojumiem tā, lai mājaslapa atrastos pēc iespējas labākās vietās internetā – Google uzziņu sarakstā.