Mīlestības laikā Čili Pica piedāvā sirdi

No šī gada 4.februāra līdz 9.martam akcijas „Mīlestības laiks...” ietvaros „Čili Pica” saviem klientiem piedāvā oriģinālu picu sirds formā.

„Čili Pica” ievēro arī Latvijā iecienītās Svētā Valentīna dienas un 8.marta svētku svinēšanas tradīcijas un šajā laikā aicina ikvienu iepriecināt mīļoto un sevi ar sirsnīgu dāvanu.

Īpašajā ēdienkartē atradīsiet trīs veidu picas par vienu cenu. Atbilstoši gaumei ikkatram būs iespēja nobaudīt sātīgo „Debešķīgo sirdi” ar vistas gaļu, „Palermo sirdi” ar jūras veltēm vai karamelizēto „Mīlas sirdi”. Pilnvērtīgai garšas baudai „Čili Picas” bārmeņi pagatavos arī piecu veidu īpašos mīlestības svētku kokteiļus.

Uzdāvināt sirsnīgu pārsteigumu draugiem iespējams, apmeklējot jebkuru „Čili Picas” picēriju Rīgā un Rīgas rajonā vai pasūtot picu uz mājām – zvanot pa tālruni uz numuru 1822 vai piepildot pirkumu grozu interneta vietnē www.e-pica.lv. Atgādinām, ka ar „Čili Picas” Drauga karti ir lētāk.

Kopš 2001.gada Latvijā darbojas 17 „Čili Picas” picērijas, kurās iespējams nobaudīt ne tikai plašo picu klāstu, bet arī zupas, otros ēdienus, kā arī deserta ēdienus un dzērienus. Plānojot ballīti draugu lokā, iespējams iepriekš rezervēt galdiņu.

Picēriju apmeklētāji var būt droši, ka tiks laipni apkalpoti un pasniegtais ēdiens būs pagatavots no kvalitatīvas pārtikas. Esat laipni aicināti izmantot arī ēdiena piegādes pakalpojumu!

„Čili Pica” novēl mīļotajiem svētkus baudīt silti un gardi!