Klientu jaunumi

Iznācis otrais kāzu žurnāla „Precos!” numurs

Publicēja 2012. gada 28. janv. 02:44SEO Tekstu darbnīca   [ atjaunināts 2012. gada 28. janv. 03:00 ]

Kāzu žurnāls Precos! - otrais izdevums kāzām
Ņemot vērā lielo interesi par kāzu tēmai veltītā žurnāla vasaras izdevumu, ir iznācis jau otrais žurnāla „Precos!” numurs, ko izdod Latvijā populārais kāzu portāls Precos.lv.

Žurnāla „Precos!” ziemas numurs no 25.janvāra ir nopērkams preses tirdzniecības vietās visā Latvijā un portālā Precos.lv. Vizuāli un informatīvi bagātā izdevuma 160 lapaspusēs apvienota profesionāļu pieredze un inovatīvas idejas, kā padarīt kāzu dienu par neaizmirstamu notikumu. Žurnālā ikviens atradīs noderīgu informāciju par visu nepieciešamo pasākuma veiksmīgai norisei.

„Man ir patiess prieks sveikt jūs ar jaunā „Precos!” žurnāla iznākšanu un Pūķa gada sākšanos, kurš jaunlaulāto dzīvē sola dažādas kaislības! Šis gads esot labvēlīgs attiecību nokārtošanai, jebkuram sākumam, tātad arī laulību slēgšanai. Turklāt kāzām jābūt krāšņām! Tieši kādām, – par to varēsiet izlasīt žurnālā.

Pēc Precos! vasaras žurnāla, kurā akcentējām līgavas tēlu, iznākšanas saņēmām mūsu lasītāju atsauksmes un vēlmes, ko ņēmām vērā, veidojot šo numuru,” stāsta portāla un žurnāla galvenais redaktors Māris Pūce.

Žurnāla lappusēs varēsiet iepazīties ar kāzu kleitu tendencēm 2012.gadā un atrast vērtīgas stila idejas kāzu koptēlam. Piedāvājam ielūkoties 2011.gada pāru svinētajās kāzās un kopā ar citām – topošajām – līgavām izdzīvot pārvērtības žurnāla rīkotās akcijas „Pielaiko sapni!” ietvaros.

Tāpat žurnālā atradīsiet daudz noderīgu un praktisku padomu. Lasiet par atbilstošāko kāzu kleitas siluetu konkrētai figūrai; kā iespējams samazināt kāzu izmaksas; kādi soļi jāveic, gatavojoties kāzām; kā tikt galā ar untumainu līgavaini, un, protams, par ziediem un kāzu cienastu.

Šoreiz īpaša uzmanība ir pievērsta kāzu svinību vietām. Plānojot kāzas, svinību vietas izvēle nenoliedzami ir viens no grūtākajiem lēmumiem, ko jaunajam pārim nākas pieņemt. Lai šo uzdevumu atvieglotu, kāzu svinību vietu tēmai esam veltījuši plašu žurnāla sadaļu. Tajā aplūkojam svinību vietu tipus, sniedzam praktiskus padomus, kā arī piedāvājam vēl nebijušu iespēju – iepazīsties ar Latvijas ideālāko kāzu svinību vietu TOP 10.

Piekrītot atziņai, ka kāzas ir stāsts pasaulei par to, ka divi cilvēki viens otru ir atraduši un būs kopā, novēlam izbaudīt šī stāsta radīšanas laiku. Uz tikšanos žurnāla lappusēs!

Kāzu portāls Precos.lv darbojas jau sesto gadu un interesentiem piedāvā gan informatīvos materiālus par visu, kas saistīts ar laulībām, gan pakalpojumus kāzu veiksmīgai plānošanai, sagatavošanai un norisei.

Kāzu žurnāla „Precos!” redakcija


Pasīvā māja Tīnūžos

Publicēja 2012. gada 15. janv. 06:19Maris Buls   [ atjaunināts 2012. gada 28. janv. 05:36 ]

Pasīvā māja būvniecība Latvijā Tīnūžos

Latvijas arhitektu, projektētāju un būvniecības profesionāļi ir radījuši māju ar augstu energoefektivitāti – kārtīgu pasīvo māju, uz šo brīdi siltāko un ekspluatācijā ekonomiskāko māju Latvijā un vienu no vissiltākajām Eiropā. Visus darbus ir veikuši sertificēti speciālisti tikai no Latvijas, kas it īpaši priecē.

Jāsaka, ka Tīnūžu pasīvās mājas būvniecībā nekas pasaulē jauns netika radīts, toties speciālistu profesionalitāte, darbu precizitāte un pareizo materiālu pielietošana ir radījusi māju ar ļoti augstu energoefektivitāti – uz šo brīdi siltāko un ekspluatācijā ekonomiskāko māju Latvijā un vienu no vissiltākajām mājām Eiropā.

Droši varam teikt, ka šī pasīvā māja Tīnūžos ir nozīmīgs sasniegums būvniecībā Latvijā. Liels prieks ir arī par to, ka visus darbus ir veikuši speciālisti tikai un vienīgi no Latvijas.

Vairāk lasiet - Pasīvā māja Tīnūžos.

1-2 of 2