Būvniecības uzņēmums sveic jūs savā mājaslapā

Būvniecības uzņēmums

Mūsu uzņēmums SIA „Vit Būve” ir pilna cikla būvniecības uzņēmums. Mēs projektējam, ražojam, būvējam un labiekārtojam. Citiem vārdiem sakot, izpildām projektu „no sēklas līdz auglim” vai arī tikai kādu atsevišķu darba posmu.

Mēs projektējam
Māju projekta izstrādē mēs jums varam piedāvāt gan gatavus labākos tipveida projektus, gan arī, uzklausot visas vēlmes un izsakot priekšlikumus, mēs izstrādāsim jums individuālu mājas projektu.

Mēs ražojam
SIA „Vit Būve” ir starptautiski sertificēts koka karkasa māju ražotājs, tāpēc varam garantēt visaugstāko kvalitāti un piedāvāt vislabākās mājas cenas, kā arī spējam elementāri izpildīt jebkuras jūsu vēlmes, kas iekļautas mājas projektā.

Mēs būvējam
Būvējam mājas no „pamatiem līdz atslēgai”. Veicam arī visus ārējos un iekšējos apdares un inženiertehniskos darbus (elektroinstalācija, ūdens un kanalizācija, apkure un gāzes apgāde).

Mēs labiekārtojam
Ja vien izteiksiet vēlmi, izstrādāsim individuālu mājas interjera dizainu un iekārtosim jūsu māju dzīvošanai. Kā arī izstrādāsim ainavas arhitektūru un pilnībā labiekārtosim dārzu un pārējo teritoriju ap jūsu māju.