Auto gāzes iekārtas uzstādīšana

Pie mums auto gāzes uzstādīšanu veic tikai sertificēti speciālisti

Auto gāzes iekārtas uzstādīšanu uzņēmumā SIA „Dimeks" veic tikai sertificēti speciālisti, kuri ir izgājuši profesionālu apmācību pie auto gāzes iekārtu ražotāja Italijā un Polijā. Atsevišķa apmācība izieta Norvēģijā par 8,10 un 12 cilindru džipu un vieglo kravas auto aprīkošanu ar auto gāzes iekārtām.

Visi speciālisti ir saņēmuši ražotāju sertifikātu, kas apliecina viņu zināšanas un prasmes auto gāzes iekārtu uzstādīšanā un diagnostikā. Mēs varam garantēt, ka mūsu auto gāzes iekārtas uzstādīšana Jums dos solītos ietaupījumus! Kā arī pēc gāzes uzstādīšanas saņemsiet CSDD sertifikātu par auto pārbūvi.

Par auto gāzes iekārtas uzstādīšanu Jūsu automašīnai sazinieties ar SIA "Dimeks":

tālr.: 292 65 536, 200 34 585 - Lāčplēša iela 107, Rīga.

Auto gāzes iekārtas

 Auto gāzes iekārtas uzstādīšana veic sertificēti speciālisti

 Auto gāzes uzstādīšana ietaupīs degvielas patēriņu

Kas jāzina par auto gāzes iekārtu uzstādīšanu

Laikā, kad aug pieprasījums pēc auto gāzes iekārtas uzstādīšanas, attiecīgi palielinās arī šo pakalpojumu sniedzēju skaits. Ar to nodarbojas gan privātpersonas, gan vairāk un mazāk pieredzējuši uzņēmumi. Līdz ar to gāzes iekārtu uzstādīšanas izmaksas un darba kvalitāte ir ļoti atšķirīga.

Mūsu pieredze rāda, - ja klients ir izvēlējies lētu auto gāzes iekārtas uzstādīšanas piedāvājumu, viņa apmierinātība ar šādu auto gāzes iekārtu un tās ieguvumiem ir ļoti zema, un klientam nākas meklēt uzņēmumu, kas atrisinās problēmas. Līdzšinējais iekārtas uzstādītājs attaisnojumam apgalvos, ka vainīga ir auto marka vai dzinējs, kas nav piemērots auto gāzes iekārtai, vai arī vainīgs ir braukšanas stils. Bet tā nav patiesība.

Šī ir tā reize, kad nevajag paļauties uz lētāku auto gāzes iekārtas uzstādīšanu. Kopējā iztērētā summa būs lielāka nekā tad, ja jau sākumā Jūs būtu vērsies pie sertificētiem speciālistiem un izvēlējies ne to pašu lētāko piedāvājumu, bet daudz kvalitatīvāku auto gāzes iekārtas uzstādīšanu.

Auto gāzes iekārtu ieguvumi

Auto gāzes iekārtas ne tikai ietaupīs izdevumus par degvielu

Izvērtējot ieguvumus, ko dod auto gāzes iekārtas uzstādīšana, jāatceras, ka ieguvums nav tikai ietaupītie naudas līdzekļi, salīdzinājumā ar gandrīz divkārt lielākajām izmaksām par benzīnu.

Tātad, ja profesionāli veikta auto gāzes iekārtas uzstādīšana:

  • uz pusi samazinās izdevumi par degvielu un ļauj dubultot auto noskrējienu pēc pilnas bākas uzpildīšanas;
  • retāk jāmaina motora eļļa, jo gāze nenoskalo eļļas plēvi no cilindra sienām;
  • braukšana ar auto ir līganāka, jo motors vienmērīgāk reaģē uz gāzes pedāļa stāvokli;
  • samazina motora detonēšanas risku, jo gāzei ir augstāks oktānskaitlis;
  • ieguldījums par auto gāzes iekārtas uzstādīšanu tiek atgūts jau pēc 10 000 km ekonomijas veidā, tālāk ir tikai ieguvumi;
  • kā arī padara braukšanu ar automašīnu ekoloģiskāku, jo gāzes sadegšanas procesā rodas mazāk kaitīgo izmešu.
Izvērtējot, kur uzstādīt auto gāzes iekārtu, aicinām pārdomāt visus plusus un mīnusus, kādi var būt, izvēloties vienu vai otru pakalpojumu sniedzēju. Kā arī pārliecināties, ka pēc auto gāzes iekārtas uzstādīšanas saņemsiet CSDD sertifikātu par auto pārbūvi.