Mājas lapas apkalpošana

Ja izteiksiet vēlmi, mēs veiksim Jūsu mājas lapas pastāvīgu apkalpošanu, kā ietvaros mēs palīdzēsim Jums aizpildīt to ar aktuālu informāciju, ievietojot jauno vai koriģējot veco. Rūpēsimies, lai Jūsu mājas lapa vienmēr ir dzīva, akurāti izskatās un satur aktuālu informāciju.

Papildināsim Jūsu mājas lapu ne tikai ar tekstuālo informāciju, bet arī ar fotogrāfijām, video/audio materiāliem, banneriem, tabulām u.c.

Mājas lapas informatīvā apkalpošana ietver šādas darbības:

  • informatīvā uzturēšana;
  • restrukturizācija.

Informatīvā uzturēšana ir jaunumu pievienošana un esošās informācijas koriģēšana atbilstoši laikposmam, savukārt, restrukturizācija – jaunu sadaļu veidošana, papildināšana ar jaunu dizaina un funkciju risinājumu.

Ticamas un aktuālas informācijas, kas nepieciešama klientiem un sadarbības partneriem, trūkums pārvērš mājas lapas izveidē ieguldītos līdzekļus tiešos zaudējumos un neiegūtā peļņā, jo tieši no informatīvā satura ir atkarīgs, vai lietotājs atgriezīsies mājas lapā.

Notiekošajam ir sniega bumbas efekts: informācija mājas lapā ir novecojusi, lapas reitings krītas, apmeklētāji to ignorē, mājas lapu Google novērtē zemāk, klientu skaits samazinās...

Dažreiz pat moderna, dizainiski ļoti skaista mājas lapa, kurā minēts par uzņēmuma ilggadējo darbību un lielo darba pieredzi, rada par sevi iespaidu kā par nesolīdu, viendienas firmu tikai tāpēc, ka mājas lapas apkalpošana neparedz regulāru informācijas atjaunošanu, papildināšanu ar jaunumiem un notikumiem, t.i., trūkst aktuālākās informācijas par uzņēmumu.

Mājas lapa ar atjaunotu vai papildinātu informāciju ne tikai notur mērķauditoriju, bet arī paplašina interesentu loku.

Visas augstākminētās darbības realizējam saskaņā ar mūsu vienošanos ar Jums par sadarbību, – vai nu rīkojamies pēc Jūsu norādes uz konkrētu darbību, vai nu paši regulāri sekojam mājas lapai, informējam Jūs par nepieciešamību veikt kādas korekcijas, saskaņojam un tad attiecīgi darbojamies.

Ļaujiet savai mājas lapai dzīvot un būt par efektīvu reklāmas, pārdošanas un tēla veidošanas instrumentu Jūsu uzņēmumam!