Kad izvēlēties bezmaksas mājas lapu?

Googlē atradīsiet n-tos resursus bezmaksas mājas lapas izveidei. Kā visās lietās arī mājas lapai par brīvu ir savi plusi un mīnusi. Plusi visiem ir skaidri – bez maksas, bet

mīnusi ir redzami un neredzami, un tie neredzamie vienmēr ir visbīstamākie, kas var izgaismoties tikai tad, kad mājas lapas izveidē jau esat ieguldījuši darbu un laiku.

Kas tad ir tie mīnusi bezmaksas mājas lapu izveidē? Visus nebūs viegli uzskaitīt, kā arī kādam varbūt viens trūkums nemaz nav būtisks, kas citiem ir vitāli svarīgs faktors. Viss ir atkarīgs no uzdevuma. Galvenais ir saprast, kādam nolūkam mājas lapu veidosiet.

Tātad, ja Jūs ar savu informāciju vēlaties kaut kad konkurēt Googlē, tad bezmaksas mājas lapas izveidei labāk nepievērsties. Kā arī, ja bezmaksas mājas lapu veidosiet uzņēmējdarbībai, tad, uzņēmumam attīstoties, sastapsiet arī tādu šķērsli, ka nevarēsiet mājas lapu paplašināt jeb pievienot aktuālākas funkcijas.

Ja plānojat mājas lapu izveidot tieši uzņēmējdarbībai, tad mēs noteikti Jums ieteiktu vismaz kādu daļu no paveicamā uzticēt profesionāļiem, ja ne visus mājas lapas izveides darbus. Protams, ne jau maksāšanas pēc, bet gan lai vismaz kaut kas funkcionētu kā pienākas.

Piemēram, Jūs varat pasūtīt mājas lapas izveides speciālistam, lai Jums izveido mājas lapu bez pašiem tekstiem, un palūgt konsultācijas par tekstu ievietošanu, kurus paši arī ievietosiet. Šis būtu labākais ietaupīšanas veids.

Bet ja izvēlaties bezmaksas mājas lapu, tad atvēliet līdzekļus mājas lapas tekstu izveidei. Vismaz galvenajām sadaļām. Kā arī palūdziet, lai darbu izpildītājs kā nākas tos noformē Jūsu mājas lapā.

Pirmajā gadījumā Jums būs labi pamati priekšdienām, bet otrajā – izdosies Googlē nomakšķerēt arī kādu klientu. Bet ja mājas lapa ir nepieciešama ģimenes albumam, sporta komandai, skolas klasei u.tml., tad gan droši ķerieties pie bezmaksas mājas lapas izveides!